Slide نرم افزار تحت وب مبتنی بر فضای ابرای مناسب برای مدیریت فرآیندهای آموزشی نرم افزار گنبد دانش سامانه تحت وب گنبددانش

نرم افزار جامع گنبد دانش یک نرم افزار تحت وب در راستای تحقق اهداف آبگینه پرداز شرق به منظور همراهی در ارتقای فناوری اطلاعات در کشور و همچنین پیشبرد فرآیندهای آنلاین آموزشی طراحی شده است.

نرم افزار تحت وب

توسعه تکنولوژی و کسب و کارهای مدرن وابسته به اینترنت نیاز به نرم افزار هایی که محدودیت به مکان، زمان و سیستم خاصی نداشته باشند،افزایش داده است.
مزایای نرم افزارهای تحت وب، نیازما به سیستم های قدرتمند شخصی، جهت پردازش و ذخیره سازی اطلاعات را برطرف می نمایند؛ به طوری که تنها با داشتن اینترنت پر سرعت، ما از تمامی امکانات نرم افزارهای تحت وب بهره مند خواهیم شد.

مزایای نرم افزار تحت وب

در ادامه برخی از مزایای نرم افزارهای تحت وب را بررسی می کنیم:

تصور کنید که سازمان شما دارای شعباتی در سراسر کشور باشد، نرم افزار تحت وب امکان نظارت و بررسی بر تمامی شعبات را برایتان فراهم می کند.
این به معنای یکپارچه سازی اطلاعات درخصوص وضعیت سازمان شما و اتخاذ تصمیمات درست بر مبنای اطلاعات واقعی می باشد.
در حالت دیگر تصور کنید که به یک سفر می روید و نیاز است که در طول سفر خود بر سازمان یا شرکت خود یا بخشهایی از آن نظارت داشته و راهکارهایی برای هدایت آنان ارائه نمایید. باز هم نرم افزارهای تحت وب راه حل شما می باشد.
یکی از بزرگترین مزایای نرم افزارهای تحت وب، امکان استفاده از آنها بر پلتفرم های مختلف لپ تاپ، تبلت، موبایل و یا هر دستگاهی که اجازه باز کردن صفحات اینترنتی را می دهند، حتی تلویزیون های هوشمند، می باشد.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه 1

برترین ویژگی نرم افزار تحت وب

نرم افزار تحت وب آبگینه 1

یکی از برترین ویژگی های نرم افزارهای تحت قابل دسترس بودن در هر زمان و مکان است. این قابلیت امکان ارتباط با مجموعه و فعالیت های آن را برایتان فراهم می کنند.
دیگر ویژگی این نرم افزارها این است که آپدیت آنها سریع است. به این دلیل که روی سرور نصب می شوند و نیاز به نصب روی هر سیستم ندارند.
در نهایت یکی از مهمترین ویژگیهای تحت وب بودن، یک پایگاه داده همزمان و بروز برای همه کاربران است که تمامی عملیات از قبیل عضویت، تراکنش های مالی، آزمون ها، پیام های کوتاه و … در آن صورت می گیرد.
این امر از حذف و پراکندگی و تکرار اطلاعات جلوگیری و همچنین موجب پشتیبان گیری آسان از این پایگاه داده می شود.

طراحی نرم افزار تحت وب در آبگینه پرداز شرق

واحد نرم افزار شرکت آبگینه پرداز شرق، یک واحد کاملا مستقل , متشکل از نیروهای متخصص برنامه نویس و پشتیبان در زمینه های طراحی، تولید و پیاده سازی نرم افزارها و سامانه های تحت وب است.

بخش نرم افزار در مدت زمان فعالیت خود موفق به تولید و پیاده سازی نرم افزارهای تحت زیر شده است:
• پورتال سايت آموزش و پرورش شهر تهران و مناطق تابعه
• زير سيستم هاي داخلي سايت آموزش و پرورش تهران
• آرشيو الکترونيکی اسناد شهرداری تبريز
• سيستم مديريت محصولات و كالاهاي گالري گوهربين
• سامانه بانك اطلاعاتي ديجيتالي كتب تحت وب و مستقر بر بستر اينترنت
• نرم افزار بانك اطلاعات مديران ايران تحت وب – سازمان گسترش و نوسازي ايران
• مغایرت گیری حسابهای و کارتهای بانکی (بانک صادرات)
• نظام پیشنهادات (بانک مهر قرض الحسنه)
سامانه تحت وب برای بستر آموزشی:
• سناد، سامانه ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان – سناد
• سجا، سامانه ثبت نام مدارس شاهد و ایثارگر
• سامانه BI برپایه داده های اختصاصی سامانه های توسعه یافته توسط آبگینه پرداز
• ثبت نام و اجرای المپياد دانش آموزی
• ثبت نام جشنواره خوارزمی
• نقل و انتقالات دانش آموزان سمپاد
• نقل و انتقالات کارکنان آموزش و پرورش
• سيستم مديريت آموزش مجازی Blended Learning
• مديريت آزمون مجازی
•نرم افزار جامع گنبددانش

نرم افزار جامع تحت وب گنبددانش

آموزشگاه ها و سازمان های آموزش محور برای مدیریت فرآیند های آموزش بکارگرفته شده در سازمان خود؛ نیازمند نرم افزاری جامع، یکپارچه می باشند که تمامی فرآیندهای خدمات آنها را اعم از آموزشی و حتی مالی دربر گیرد.
همچنین نیاز است که این نرم افزار، در دسترس تمامی کاربران هم کارمندان سازمان و هم افرادی که بعنوان بهره بردار از فرآیند آموزشی سازمان استفاده می کنند، باشد.
از دیگر موارد حائز اهمیت امروزه توانایی مدیریت برگزاری دوره های آنلاین برای آموزشگاه ها و سازمان های آموزش محور می باشد.
نرم افزار تحت وب جامع گنبد دانش، یک سامانه یکپارچه و جامع است که تمامی نیازهای آموزشگاه ها و سازمان های آموزش محور را درنظر گرفته است.

نرم افزار تحت وب آبگینه

رابط کاربری آسان و کاربرپسند، دسترسی تحت وب، دربرگیری تمامی فرایندهای آموزشی، فرآیندهای مالی و … از جمله ویژگی ها و مزیت های این سامانه می باشد.
سامانه گنبددانش یک سامانه یکپارچه برای مدیریت فرآیند های آموزشی در آموزشگاه ها و سازمانها می باشد.
این سامانه دربرگیرنده تمامی فرآینده های آموزشی بر بستر وب است و امکان دسترسی در تمامی پلتفرم ها را برای تمام کاربران خود از جمله کاربران مدیریتی و آموزشی فراهم می کند.
گنبددانش تمامی فرآیندها از ثبت نام در دوره آموزشی تا برگزاری دوره به صورت مجازی و پرداخت شهریه و … را تمام در دسترس کاربران خود در بستر وب فراهم کرده است.

Menu