مرکز داده کانتینری و ماجولار

با توجه به نیاز سازمانها و شرکتها به داشتن مرکزداده استاندارد، واحد شبکه شرکت آبگینه پرداز شرق با بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی های شرکتهای پیشرو در صنعت مرکز داده در جهان، پروژه مرکزداده کانتینری با نام HIROY را در اواخر سال 1388 شروع کرده که حاصل آن یک مرکزداده کامل از لحاظ استراتژی و طراحی تا نوآوری محصولات و تجهیزات با نام تجاری Smart BOX می باشد که تحول اساسی در اصول طراحی مراکزداده با در نظر گرفتن شاخصهایی چون ماجولارپذیری، انعطاف پذیری کارکرد و همچنین بازدهی قابل توجهی در حوزه تجارت و فن آوری در مقایسه با مراکزداده بسیار پر هزینه و زمان بر از لحاظ ساخت و آماده سازی زیر ساخت مراکزداده به وجود آورده است.

مراکز داده سنتی از زمان ساخت و سازبالا، مصرف انرژی بالا و سرمایه گذاری اولیه بالا رنج می برند، پس در حرکت سریع کسب و کار امروزه و مدیریت گسترش سریع خدمات آن لاین، آینده ی دشوار در حوزه زیرساخت خواهیم داشت. برای کمک به حل این مسائل، APS Tech مدلهای متنوعی از مراکز داده کانتیری که دارای یک منبع تغذیه بسیار یکپارچه (UPS + Generator + ATS) و سیستم توزیع، سیستم خنک کننده، رک، کابل کشی، اطفا حریق، تجهیزات امنیتی و زیرساخت های دیگر، همه در کانتینری های حمل و نقل استاندارد ارائه داده است.

مزایای Smart BOX:

Smart BOX با دو سایز 20 فوت و 40 فوت قابل ارائه می باشد که دارای تراکم بالا، توسعه پذیری، انعطاف پذیری، بازدهی بالای انرژی، کابل کشی شبکه و سیستم برق رسانی، بازدهی سیستمهای سرمایش و عایق های امواج الکترومغناطیسی بوده و همچنین دارای قابلیت حمل با تجهیزات کامل، مناسب برای مواقع بحران و مرکزداده پشتیبان می باشد.

Smart BOX باتوجه به شبکه زیرساخت های مدرن و پیشرو در حوزه های برق و دیتاباعث کاهش 70% کابل کشی ، 50% foot print و 25% هزینه های عملیاتی و نگهداری شده و امکان استفاده آن در محیطهای مختلف با اهداف مختلف را به شرکتها، سازمانها و وزارتخانه ها می دهد و همچنین توانایی ارائه 11520 هسته جهت پردازش ویا 36 petabyte فضای ذخیره سازی در هر کانتینر را دارا بوده و این قابلیت Smart BOX را بعنوان یک سامانه ایده آل و جایگزینی مطمئن برای مراکزداده سنتی تبدیل کرده است.

 • بالا بردن راندمان سیستم سرمایشی
 • مجهز به راهرو گرم و راهرو سرد
 • سرعت گردش بالای هوای داخل
 • افزایش راندمان سیستم سرمایشی به حدود 40%
 • تنوع درگاه های ارتباطی
 • ارتباط فیبرنوری از 8Core به بالا
 • ارتباط ماهواره ای
 • ارتباط رادیوی (WiFi , WiMax , HF , Tetra)

با توجه به استفاده از تکنولوژی باس داکت در سیستم برق رسانی و همچنین استفاده از کانکتور ها و تجهیزات برقی با استاندارد بالا تمام سیستم برق از استاندارد IP55 تبعیت میکند.

موارد مورد استفاده:

 • به جهت دارا بودن عایقهای ضد آب و گرد و خاک، الکترومغناطیس مناسب برای پروژه های پدافند غیر عامل
 • جایگزین مناسب برای مراکز سنتی، جهت توسعه پذیری و هزینه پایین نگهداری
 • مرکز ایده آل جهت سازمانها و ارگانهایی که نیاز به جابجایی و نقل و انتقال سریع کل مرکز داده را دارند.
 • ایده آل برای پشتیبان مراکزداده موجود در سازمانها
 • ایده آل جهت مواقع بحرانی

مدلهای مرکز داده کانتینری:

محصولات این بخش شامل تجهیزات زیر ساختی غیر فعال (Passive Infrastructue) بوده که از لحاظ شبکه های کلان شهری و گسترده در هسته مرکزی رار میگیرد.

Core-Level محصولات توسعه پذیر ماجولار با فضابندی استاندارد را به مشتریان ارائه می نماید. مرکز داده و تجهیزات جانبی ارائه شده در این بخش قابلیت کاربردی در مراکز داده اصلی و یا پشتیبان با حداقل 8 رک 10 کیلو واتی به بالا را دارد.

Unit PUE Range As low 1.15
#Rack 14*42U
Maximum Available kW
N 160kW MAX CAPACITY
N=1 140kW MAX CAPACITY
2N 80kW MAX CAPACITY
Access Control
Compartmentalized Architecture. Role Bases Access Control Layers of Physical & Logical Protection,Separate Tech & Support Space Access
Fire System
Dedicated Fire System
Externally Accessible Fire Control Panel, High Sensitivity Smoke Detection HSSD Pre-Discharge Alarm & Strobe Light
Exterior lenght: 12.20m
Dimension Width: 2.45 m
US(Metric) Height: 2.95m
Input Pwer Connections 2
Voltage 380V, 3Phase,3Wire
Frequency 50 Hz
Amperage 400A each Incoming Feeder
UPS Up to 200KVA Modular
Generator Volvo 160KVA
Powe Distribution Unit 2*32A PDUs pre Rack
Unit PUE Range Az low as 1.35
#Rack 10*42U
N 120kW MAX CAPACITY
N+1 100 kW MAX CAPACITY
2N 60kW MAX CAPACITY
Access Control
Compartmentalized Architecture, Role Based Access Control Layaers O Physical & Logical Protection, Separate Tech & Support Space Access

محصولات این بخش شامل تجهیزات زیر ساختی غیر فعال (PAssive Infrastructure) بوده که قابل استفاده در شبکه های محلیف مراکز داده پشتیبان، مراکز داده داده سیار (مواقع بحران )، مراکز داده منطقه ای تحت پوشش مراکز داده اصلی و مراکز سویچینگ دیتا مخابرات ثابت و سایر از یک تا حداکثر 6 رک 8 کیلو واتی می باشد.

محصولات این بخش شامل تجهیزات فعال و غیر فعال Passive و Active و اکسسوری های که در داخل مراکز داده مورد استغاده که در داخل مراکز داده مورد استفاده قرار میگیرند می باشد

 • Rack
 • PDU
 • UPS
 • Firewall
 • Server
 • Power Tech

تامین و فروش کارتهای مغناطیسی و هوشمند:

ازجمله فعالیت های این شرکت ، تامین انواع کارت های مغناطیسی (کارت بانکی) و کارتهای هوشمند مطابق استاندارد های بین المللی و با بالاترین کیفیت در طرح های متنوع گرافیکی از تولیدکنندگان داخلی و فروش کارت های فوق می باشد.

تماس  با ما

آدرس: تهران، خیابان جمهوری، خیابان سی تیر، پلاک 67، واحد 6

تلفن: 6498

فکس: 66739815